WILLA PERŁA 100 metrów od plaży

Pensjonat Perła Karwia – noclegi, pokoje i kwatery

Jeżeli szukają Państwo noclegu w miejscowości Karwia, kwatery Willa Perła to wyjątkowe miejsce do wypoczynku – czekamy zaledwie 100 metrów od plaży!

To u nas mogą Państwo spędzić udane wakacje z całą rodziną i zapomnieć o swoich codziennych troskach, ponieważ czekają malownicze widoki, relaks, zabawa i komfortowe noclegi. Karwia to popularna nadmorska miejscowość, która oferuje wiele atrakcji dla każdego – plażowanie, pływanie, spacery i sporty, dużo zabawy i wiele, wiele więcej!

Dla naszych gości przygotowaliśmy przestronne i w pełni wyposażone rodzinne pokoje w nowoczesnym budynku. Pokoje są wyposażone w osobne łazienki i własne balkony. W każdym z pokojów znajdują się telewizor, lodówka, czajnik bezprzewodowy, a także komplet naczyń. Dodatkowo dostępne są także leżaki i parawany, dzięki którym mogą Państwo plażować jeszcze wygodniej.

Willa Perła
Teren Willi Perła jest ogrodzony. Do dyspozycji gości są parkingi w cenie pokoju. Także korzystać można z dużego tarasu grillowego, placu zabaw i kącika zabaw, które zostały przygotowane dla najmłodszych gości. W naszym pensjonacie znajduje się także bar i sklep spożywczy. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezprzewodowego internetu.Gdy wybiorą Państwo nasz pensjonat, Karwia na pewno będzie wspaniałym wspomnieniem, bo nie tylko liczy się doskonała pogoda i zabawa, ale również komfort wypoczynku po męczącym dniu.

Willa Perła – pokoje Karwia – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i życzymy Państwu udanego pobytu w naszym pensjonacie!